Avova Україна - дитячі автокрісла з Німеччини
Графік роботи:

цілодобово 24/7

Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Автокрісло Sperber-Fix i-Size - Pearl Black

Артикул 4260621465015
Опис

Підтвердження бездоганності Avova

Переваги, що не знайдете в більшості інших автокріслах в Україні

 • Максимальний захист завдяки R129 I-SIze

Стандарт I-SIZE R-129 є частиною останнього затвердження нормативів безпеки EC UN ECE R-129 для дитячих автокрісел. Він був створений для того, щоб зробити автокрісла ще безпечнішими. I-SIZE R-129 застосовується лише для використання з ISOFIX.
Для відповідності новому стандарту I-SIZE R-129 автокрісла повинні успішно пройти тестування не тільки на фронтальний та удар ззаду, а також на боковий удар. В стандарті I-SIZE R-129 введедні додаткові параметри безпеки для голови та шиї дитини.
I-SIZE R-129 - це новий европейський рівень безпеки дітей в автокріслах!

 • Протестовано ADAC

Автокрісло Avova Sperber-Fix проходило незалежні випробування у 2021 році та отримало оцінку «нормально». Характеризується як безпечна модель з ударних дисциплін, проте потребує підвищеної уваги при встановленні. Має зручний поворотний механізм, який полегшує посадку дитини. Рекомендований напрямок установки - обличчям проти ходу руху на весь період використання, до 4 років. Крісло розраховане на тривалий термін служби – до 12 років. Детальніше.

 • Протестовано на перевертання авто

Автокрісло SPERBER-FIX I-SIZE схваленно і випробуванно у відповідності з останніми і найвищими європейськими стандартами безпеки, включаючи випробування на лобове зіткнення, бічний удар і перекидання.

 • Гарантія 50 місяців

Більшість виробників на підтверджують гарантійним терміном повний цикл використання автокрісла. Продукція бренду Avova™ відповідає всім необхідним нормам безпеки і в підтвердження цього на автокрісла поширюється розширена гарантія 50 місяців.

 • Red Dot Design Award 2021

Переможець престижної премії Red Dot Design Award 2021.  Детальніше.

 • Комплектуючі від світового лідера з безпеки

З 1938 року Holmbergs Safety Group постачає рішення для безпеки по всьому світу. Команда Holmbergs є експертами у всіх видах персональних кріпильних систем для автомобілів та дитячих автокрісел. 
Holmbergs Safety Group співпрацює з найбільшими брендами автокрісел з усього світу.

 • ISIP всередині

Двері - це вразлива частина автомобіля. У разі аварії з боковим ударом ми хочемо забезпечити дитині найкращий захист.
Ось чому всі наші дитячі автокрісла AVOVA мають покращений захист від бічних ударів - ISIP. Наша технологія ISIP вбудована в боковини. Замість того, щоб збільшувати ширину сидіння, ми помістили в них технологію безпеки. Це також економить місце для інших пасажирів в задній частині автомобіля.

 • Дійсно від народження

Більшість автокрісел розраховані на зріст дитини від 60 см та лише за допомогою додатковго матрасика можливо використовувати з народження.Автокрісло SPERBER-FIX I-SIZE розраховане для дітей від народження (від 40 см зросту)!

 • Вставка для новонароджених з Memory Foam

Неповторна 3-ступінчаста шовкова вставка з MemoryFoam для новонароджених забезпечує дитині додатковий захист. Вставку можна індивідуально налаштувати під зріст дитини. Унікальна особливість автокрісла SPERBER-FIX I-SIZE.

 • Система вентиляції

Інноваційна система вентиляції дозволяє повітрю циркулювати в задній частині автокрісла SPERBER-FIX I-SIZE. Особливо під час тривалих поїздок дитина буде відчувати себе більш комфортно, так як сидіння зменшує неприємне потовиділення.

 • Розширений ваговий діапазон

Переважная більшість автокрісел для дітей зростом від 40 до 105 см розраховані на вагу дитини до 18 кг. Автокрісло SPERBER-FIX I-SIZE розраховане на вагу дитини до 20 кг!

 • Обертання на 360 градусів

Посадка дитини в дитяче автокрісло має бути максимально простою. Завдяки системі обертання 360 градусів в автокріслі SPERBER-FIX I-SIZE посадити дитину не викличе незручностей. Також простота посадки дозволяє уникнути помилок при використанні крісла.

 • Розширений діапазон подорожей проти руху до 4 років

Найбезпечніший спосіб подорожувати, особливо для маленьких дітей - це положення автокрісла спиною вперед. Хребет новонароджених вимагає особливого захисту, оскільки маленькі діти мають чутливу шию та слабкі суглоби. Ось чому немовлят до 15 місяців потрібно завжди перевозити проти напрямку руху. SPERBER-FIX був розроблений таким чином, щоб його можна було повноцінно використовувати вашій дитині до максимальної можливої межі 105 см, що дорівнює, приблизно, 4 рокам.
Звичайно, це дитяче крісло також можна використовувати в положенні за напрямком руху, якщо Ваша дитина старше 15 місяців.

Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Характеристики
ВІк дитини з народження до 4 років
Зріст дитини від 40 см до 105 см
Вага дитини з народження до 20 кг
Напрямок поїздки в обидві сторони
Кількість положень нахилу спинки 3 положення
Параметри для установки обличчям назад зріст дитини від 40 см до 105 см
Параметри для установки обличчям вперед зріст дитини від 76 см до 105 см
Кріплення автокрісла система Isofix
Стандарт безпеки I-Size R129
Тестування ADAC так
Додатковий бічний захист так
Обертання на 360 градусів так
Країна виробник Німеччина
Гарантія 50 місяців
Вага виробу 12,5 кг
Габаритний розмір висота 61-64 см; ширина 44 см; глибина 65 см
Вгору