Історія AVOVA

Все почалося в 1980-х роках, коли пан Манфред зробив своє перше автокрісло в Ульмі, Німеччина. Перші клієнти і користувачі його автокрісел - власні дочка та син.
З того часу Манфред розробив і побудував багато поколінь автокрісел міжнародних брендів, які виграли безліч випробувань.
За 30 років по тому Манфред прийняв рішення почати все заново, з усім своїм досвідом та кваліфікацією. Ним керує бажання створити бездоганні автокрісла, які на 100% безпечні при використанні!
Саме тому Манфред став співзасновником AVOVA з командою чудових і надійних експертів в області безпеки дітей, які поділяють його справжнє бачення.

Ми робимо автокрісла та впевнені в їх лідируючому рівні безпеки

AVOVA - це бренд дитячих автокрісел з відданою і висококваліфікованою командою експертів з безпеки дітей в транспортних засобах

Більшість співробітників нашої команди беруть участь в створенні тестових дитячих автокрісел вже кілька десятиліть. Деякі з них навіть підтримували перші кроки розробки ISOFIX ще в 1990-і рр.
Ми бачили багато нових ідей, але при цьому завжди вірили тільки в одну річ, яка дійсно має значення для забезпечення безпеки дітей - відданість якості.
Саме тому всі наші продукти тестуються за найвищими стандартами, щоб перевершити вимоги законодавства.
Ось чому ми заснували AVOVA. Тому що ми не хочемо йти ні на які компроміси в питаннях безпеки.